ЧЕРНІВЦІ. Вандали намагалися пограбувати два храми єпархії

У ніч на 7 березня 2021 року невідомі злочинці намагалися пограбувати два храми в Хотинському благочинні Чернівецької єпархії — храм на честь св. апостола і Євангеліста Іоанна Богослова в с. Блищадь та храм на честь св. великомученика Димитрія в с. Поляна. «Злодії завдали шкоди дому Божому і дерзнули підняти руку на святиню», — прокоментували ситуацію в прес-службі єпархії,передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Раніше, в грудні 2020 року, у цьому ж благочинні злочинці вкрали 50 тис. грн з храму в селі Чепоноси, а в селі Клішківці звершили невдалу спробу пограбування — крадіїв налякав звук сигналізації.

Цього разу в с. Блищадь вандали зламали вікно вівтаря, але не знайшовши в приміщенні грошей, вкрали богослужбове вино. Також злодії зламали двері в сарай, але і там нічого цінного не знайшли.

У селі Поляна злочинці спробували проникнути в храм через центральні вхідні двері, але їм це не вдалося. Тоді вони проникли в пономарку, але далі пройти не змогли – їх щось налякало і вони зникли, забувши свої речі.

«Нажаль злодії завдали шкоди дому Божому і дерзнули підняти руку на святиню», — коментують ситуацію у єпархії та висловлюють припущення, що в цих злочинах діяли одні й ті ж люди.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!