БОРИСПІЛЬ. Митрополит Антоній заклав капсулу в будівництво храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського у Погребах

21 травня, в день пам’яті святого апостола Іоанна Богослова, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній заклав капсулу в будівництво храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського у с. Погреби Першого Броварського благочиння.

Митрополитові співслужили: благочинний Першого Броварського благочиння — протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму — протоієрей Олексій Носенко та священнослужителі Бориспільської єпархії.

На завершення Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом та подякував настоятелю, парафіянам та благодійникам будівництва храму за вірність Українській Православній Церкві.

ДОВІДКА. Парафія на честь преподобного Лаврентія Чернігівського була утворена по благословенню митрополита Бориспільського і Броварського Антонія після того, як місцеві нецерковні активісти незаконно відібрали Свято-Успенський храм у православної громади у 2019 році.

Не дивлячись на випробування, православна громада, яка була позбавлена можливості молитися у своєму храмі, не розпалася, але продовжує жити парафіяльним життям. У тимчасово облаштованому під храм приміщенні, регулярно звершуються уставні богослужіння, церковні таїнства, звучить проповідь Слова Божого. Оновлена православна громада придбала у селі земельну ділянку на якій, із благословення правлячого архієрея і спільними зусиллями, почала будівництво нового храму.