КИЇВ. В духовній академії вийшов з друку навчальний посібник «Історія та богослов’я Католицької Церкви»

8 червня, вийшов з друку навчальний посібник для духовних навчальних закладів «Історія та богослов’я Католицької Церкви» авторства проректора з науково-богословської роботи професора Володимира Вікторовича Буреги. Підручник є продовженням серії наукових видань Київських духовних шкіл. Про це повідомляє сайт КДАіС.

Видання підручника здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

Посібник рекомендований до друку Вченою радою Київської духовної академії і семінарії (журнал №163 від 22 жовтня 2020 року) та підготований до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви. Книга видана за підтримки фонду «Реновабіс» (Німеччина) та фонду «Академічна ініціатива» (Україна).

Рецензентом видання виступив доктор богослов’я, професор КДА Сергій Михайлович Бортник.

Навчальний посібник створено на основі лекцій, які професор В.В. Бурега читає в Київській духовній академії і семінарії. Посібник містить нарис історії Католицької Церкви, відомості про її віровчення та сучасний стан. Особливу увагу надано тим питанням католицького богослов’я, які є предметом полеміки між православ’ям і католицизмом. Також у виданні подано короткі відомості про історію та сучасний стан Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні.

Посібник призначений для студентів духовних навчальних закладів. Книга також буде корисною усім, хто цікавиться історією та віровченням Католицької Церкви.