КРОПИВНИЦЬКИЙ. Молодіжний зꞌїзд Кіроградської єпархії УПЦ

З благословення Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, на базі відпочинку «Скіфія» проходить перший молодіжний форум православної молоді Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви.
7 червня відбулося урочисте відкриття зꞌїзду, у якому беруть участь молоді люди, представники з різних куточків Кіровоградської області. Традиційно, таку благу справу розпочали з молитви. Після богослужіння були зачитані вітальні слова Правлячого архієрея Кіровоградської єпархії Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа та міського голови м. Кропивницького Андрія Павловича Райковича до учасників форуму.
Після цього секретар Кіровоградського єпархіального управління протоієрей Роман Кондратюк побажав присутнім з духовною користю провести цю молодіжну зустріч та від імені Владики Іоасафа передав пам’ятні подарунки — книги Православний Катехізис.
Згодом керівник зꞌїзду протоієрей Іоанн Верескун познайомив православну молодь зі спікерами, оголосив програму проведення форуму та запросив всіх на чаювання.
Попереду учасників чекає приємне спілкування з духовенством та іншими спікерами на найрізноманітніші теми, які бентежать підростаюче покоління, нові знайомства, творчі конкурси, відпочинок у «Скіфії» та духовне вдосконалення.