ЛУЦЬК. За фактом телефонних погроз священику Волинської єпархії та його родині порушено кримінальне провадження

Зокрема нещодавно у телефонному режимі протоієрею Володимиру Мелесю почали знову надходити погрози від прихильників “ПЦУ” про негайне виселення з житлового будинку у селі Садів, де проживає священик з сім’єю та малолітнім внуком.

Прес-служба єпархії опублікувала аудіозаписи телефонних дзвінків із погрозами та звернулася з проханням до всіх повідомити в поліцію або у Волинське єпархіальне управління Української Православної Церкви, якщо хтось упізнав по голосу особу злочинця.

Нагадаємо, що священику та його родині, а також адвокату погрожували й раніше. А 4 червня 2021 року відбулось чергове судове засідання у справі про виселення родини протоієрея  Володимира Мелеся з малолітніми дітьми з будинку в селі Садів Луцького району Волинської області. Попри тиск молодиків, які прибули на засідання з «кліриком ПЦУ», Луцький міськрайонний суд задовольнив позов священика УПЦ і зупинив справу про виселення його сім’ї. Таке рішення не сподобалося прихильникам «ПЦУ» і вони почали погрожувати адвокату.