СУМИ. Духовна семінарія імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) продовжує набір абітурієнтів на новий навчальний рік

Триває прийом документів для вступу на денне та заочне відділення Сумської духовної семінарії. Документи приймаються в канцелярії Сумського єпархіального управління (м. Суми, вул. Соборна, 31) до 27 серпня 2020 року.

Вступні іспити відбудуться 31 серпня 2021 року.

У разі неможливості подати документи в канцелярію Сумського єпархіального управління, можна надіслати сканкопії документів електронною поштою на адресу: [email protected] або [email protected] . Оригінали документів необхідно донести під час вступних іспитів.

Сумська духовна семінарія імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) функціонує як фаховий заклад богословської освіти рівня бакалавріату. Студенти, що мають незавершену духовну освіту, можуть продовжити навчання (після співбесіди з Високопреосвященнішим ректором) та отримати диплом бакалавра.

Програма навчання передбачає значний обсяг богослужбової практики, що формує навички майбутнього пастиря. Студенти четвертого курсу, що навчаються усіпшно, постригаються у чтеці.

Випускники можуть продовжити навчання в духовній академії або у світському навчальному закладі за спеціальностями гуманітарного профілю та отримати диплом магістра.

Студентам надається місце проживання у семінарії та чотириразове харчування, створені належні побутові умови (ліжко та шафа для одягу, трапезна, туалет, душ, побутова кімната із пральною машиною та праскою, wi-fi, кімната для заняття фізичними вправами).

Навчання в Сумській духовній семінарії безоплатне.

З питаннями щодо вступу в СДС звертайтеся за телефонами:
(0542) 22-05-60 – Сумське єпархіальне управління
+38 (099) 751-71-53 – проректор з навчально-виховної роботи архімандрит Антоній (Бондаренко)
+38 (066) 72-44-000 – секретар Педагогічної ради архімандрит Анастасій (Панов)