КИЇВ. Представники УПЦ взяли участь у черговому засіданні ВРЦіРО

15 грудня відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Українську Православну Церкву на зустрічі представляв митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, якого супроводжував заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

У засіданні також взяла участь уповноважена Президента України з питань забезпечення прав захисників України пані А. М. Вербицька, яка подякувала Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та представникам інших конфесій за допомогу у звільненні заручників, що знаходяться на тимчасово непідконтрольних територіях.

Також перед учасниками засідання виступив новопризначений Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас.

Члени Ради підбили підсумки року, що завершується, та узгодили план діяльності на наступний рік. Були висунуті пропозиції щодо дій з боку членів ВРУ, які б сприяли утвердженню в українському суспільстві традиційних моральних цінностей. Також були проаналізовані позиції державних органів з різних питань, у тому числі й тих, які викликають занепокоєння віруючих громадян України у питаннях моралі, зокрема фінансування державою псевдохудожніх проектів, що зухвало порушують конституційні та законні права громадян України у релігійній сфері.