БОРИСПІЛЬ. Озброєні люди погрожуючи настоятелю, заблокували собор УПЦ, та вимагають перейти в “ПЦУ”

14 квітня близько 9:30 на території Борисоглібської парафії собору на честь Покрову Богородиці міста Бориспіль на Київщині прибули близько 20 озброєних чоловіків, які назвали себе представниками “Сектору безпеки”. Вони, погрожуючи настоятелю протоієрею Олександру Бондару, пред’явили вимоги про перехід парафії в юрисдикцію “ПЦУ”. Про це в коментарі Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ розповів клірик собору протоієрей Діонісій Арендарук.

За інформацією священика, наразі тривають перемовини священнослужителів з представниками Національної поліції та “Сектору безпеки”.

“На цей момент храм закритий. Представники “Сектору безпеки” закрили всі входи на територію собору, повісили свої замки й нікого не впускають. На території зараз знаходимося тільки настоятель, я та диякон Георгій Кіш. Інших кліриків, які перебувають поряд з територією собору, сюди не пускають”, – розповів отець Діонісій.

Він також зазначив, що у них вилучили усі фото і відео-матеріали, які клірики Бориспільської єпархії знімали під час інциденту.