КИЇВ. У Чернівецькій і Могилів-Подільській єпархіях священики УПЦ відспівали загиблих Захисників України

Священнослужителі Чернівецької єпархії провели в останню дорогу трьох загиблих воїнів ЗСУ, які захищали Україну від російської агресії. Ще одного Героя відспівали священики Могилів-Подільської єпархії.

2 червня у місті Вашківці Чернівецької області відбулося відспівування воїна Дмитра Данилюка, який віддав своє життя у боротьбі з окупаційними військами.

Чин похорону у храмі на честь святителя Миколая міста Вашківці звершив протоієрей Георгій Зозуля у співслужінні духовенства Чернівецької єпархії.

3 червняу храмі на честь Архангелів Михаїла і Гавриїла села Ревківці Новоселицького благочиння священики Чернівецької єпархії на чолі з протоієреєм Борисом Павлюком відспівали Захисника Батьківщини Романа Вітанчука.

Цього ж дня у храмі на честь Собору святого Архістратига Михаїла села Бочківці Чернівецької єпархії протоієрей Олег Антонюк у співслужінні духовенства Хотинського благочиння звершив відспівування воїна Віталія Мельничука.

Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ висловлює співчуття родинам Героїв та просить всіх молитись за упокій їхніх душ.

Ще з одним Героєм попрощалися у Могилів-Подільській єпархії.

3 червня у селі Біляни Могилів-Подільського району священнослужителі Української Православної Церкви звершили чин відспівування спочилого воїна Романа Кравця, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Вічна пам’ять спочилим Героям!