КИЇВ. Предстоятель очолив всенічне бдіння напередодні дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого

24 червня, напередодні Неділі третьої після П’ятидесятниці та дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії.
Святкове богослужіння відбулося у головному храмі обителі – Пантелеймонівському соборі. Предстоятелю співслужили голова Церковного суду УПЦ митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство обителі, Києва та гості у священному сані.

За богослужінням молились ігумені та насельниці чернечих обителей УПЦ, сестри милосердя, духовенство з різних єпархій, паломники та парафіяни монастиря.

Блаженніший владика вручив церковні нагороди сестрам Марфо-Маріїнської обителі сестер милосердя. У звʼязку з п’ятиріччям київського осередку сестри отримали відзнаки імені святої мучениці Єлисавети та книги у подарунок від Предстоятеля. Всього було нагороджено 78 сестер. На свято також прибули сестри з Черкаської, Харківської та Одеської єпархій.