ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. У Гроденку, де поліція та влада розігнала вірян УПЦ, згорів будинок, у якому вони молилися

17 серпня в місті Городенка Івано-Франківської області згорів будинок, пристосований для богослужінь парафії в ім’я пророка Божого Іллі. Про це повідомив телеграм-канал «ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області».
О 4:30 на лінію «101» надійшов сигнал про пожежу в будинку на вулиці Володимира Великого, пристосованого для богослужінь. У цьому приміщенні молилася релігійна громада УПЦ в ім’я пророка Божого Іллі.

До місця виклику прибули городенківські рятувальники, а також чергова зміна оперативно-координаційного центру Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.

До моменту приїзду рятувальників дерев’яна будівля була повністю охоплена вогнем загальною площею 112 м². Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів зору та дихання. Травмованих і постраждалих немає.

Пожежу ліквідували о 5:30 ранку. До цього часу храм практично повністю згорів.

Православні журналісти звернули увагу, що одне з місцевих видань прозоро натякнуло на причини пожежі: «Після скандалу з відновленою роботою московської церкви в Городенці вона згоріла». «Гарячий фінал», – прокоментували пожежу співробітники видання.

У поліції Івано-Франківської області попередньою причиною пожежі назвали коротке замикання електропроводки.

Нагадаємо, в місті Городенка Івано-Франківської області поліція та влада розігнала вірян УПЦ, які зібралися на молитву на приватній ділянці. Чиновники на офіційному сайті міськради Городенки відзвітували, що відреагували на донос «пильних мешканців громади» про молитву віруючих УПЦ на приватній території та викликали правоохоронні органи.