ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. У Нестерівцях збирають кошти на облаштування храму УПЦ замість захопленого

Благодійний фонд «Фавор» проводить збір коштів на впорядкування храму Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ на честь святителя Миколая Чудотворця в селі Нестерівці Дунаєвецького району Хмельницької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на телеграм-канал фонду.
Зазначається, що «після того, як наявний храм був відібраний, парафіяни на чолі з настоятелем, знайшли нове приміщення – стару швейну майстерню, і переобладнали її під церкву».

Перші необхідні кошти віруючі УПЦ зібрали самотужки. Завдяки цьому частково були встановлені вікна і двері. Але для того, щоб проводити богослужіння в осінньо-зимовий період, необхідно встановити ще 3 металопластикових вікна і 6 вхідних дверей.

Парафії вже вдалося зібрати 21 899 гривень. Але це тільки четверта частина потрібних коштів. Необхідна сума становить 74 549 гривень.

У фонді закликають допомогти віруючим закінчити впорядкування храму до настання холодів. «Якщо кожен з нас зможе пожертвувати навіть по 10 гривень, ми зможемо зібрати необхідні кошти дуже швидко. Впевнені, кожна милість повернеться сторицею».

Внести пожертвування можна на сайті фонду.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*